Galerie

Kuchyně

Kanceláře

Dětské pokoje

Nábytkové stěny

Obývací pokoje

Ostatní

Myčky Bosch

Hledáte myčku nádobí, která nejen bezchybně myje, ale vyniká i inovativními technologiemi a pohodlnými ovládáním? Myčky Bosch vám zaručí, že nádobí budete mít nejen perfektně čisté, ale kromě toho, vám pomůžou ušetřit náklady na elektřinu a snížit spotřebu vody.

Chladničky Bosch

Chladící a mrazicí spotřebiče Bosch jsou garancí vždy čerstvých potravin i nejúspornějších energetických tříd. Jedním slovem efektivní.
S chladničkami Bosch je každodenní život chutnější a také jednodušší.
Díky dokonalému osvětlení, přehledným policím, prostorným boxům i důvtipným oddělovačům vždy přesně víte, jaké potraviny máte v zásobě.

Odsavače Bosch

Odsavač je pouze tehdy perfektní, pokud zapadne do vaší kuchyně: z hlediska designu, funkčnosti a požadavků. To je důvod, proč vám Bosch nabízí různé typy a konstrukční řady odsavačů par. Abyste při vaření cítili jen to, co opravdu cítit chcete, jsou odsavače par obzvláště výkonné. Kromě toho je jejich chod tak tichý, že téměř nic neuslyšíte.

Trouby Bosch

Trouby Bosch jsou vyrobené z těch nejstabilnějších materiálů a jejich životnost testována v náročných zátěžových testech. Perfektní výsledky pečení jsou tedy samozřejmostí. Objevte promyšlené detaily, které vám pomohou připravit dokonalé pokrmy.

Varné desky Bosch

Varná deska je duší kuchyně. Aby byla dle vašich představ, jsou varné desky vybaveny řadou praktických pomocníků, kteří při smažení a vaření ušetří mnoho práce. Díky jednoduchému ovládání a promyšleným funkcím se úspěch stoprocentně dostaví. A navíc v kombinaci s úžasným designem.

Myčky Siemens

Myčky Siemens nabízejí víc než jen čisté nádobí – inovativní nápady a spoustu praktických funkcí pro maximální flexibilitu a pohodlí. To vše v moderním designu.

Chladničky Siemens

Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu – chladničky a mrazničky Siemens jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin.

1 chladnička + 1 mraznička = jedinečný unikát na míru

Přizpůsobte si kuchyň podle prostorových možností i osobního životního stylu. Moderní spotřebiče jsou k dispozici v různých rozměrech i designech a dokonce i chladničky a mrazničky je dnes možné kombinovat přesně tak, jak potřebujete – se systémem modularFit značky Siemens. Chladničky i mrazničky Siemens můžete vybírat v různých velikostech: kombinací dvou spotřebičů si tak můžete vytvořit sestavu s výškou od 160 cm až do 212 cm přesně podle svých požadavků. Díky nové technologii antiCondensation navíc můžete spotřebiče umístit nad sebe tak, jak vám to bude nejlépe vyhovovat. Tato inovativní technologie totiž zabraňuje tvorbě vlhkosti mezi stěnami spotřebičů. Kombinaci modularFit tvoří dva samostatné spotřebiče s vlastním připojením do elektrické sítě, což je výhodné například při dovolených. Když jedete na delší dobu pryč, můžete vypnout chladničku, ale mrazničku nechat zapnutou.

Odsavače Siemens

Pokud jde o design, Siemens spoléhá na sofistikovaný vzhled s nadčasovými čistými liniemi a kvalitními materiály, jako jsou hliník, nerez a sklo.
Tyto kombinace dělají design odsavačů Siemens atraktivní. Díky mnoha chytrým funkcím a vysokému výkonu vám pomůžou odstranit nepříjemné kuchyňské pachy.

Trouby Siemens

Vestavné trouby Siemens jsou univerzální a díky modernímu designu působivě stylové. Můžete je umístit nezávisle na varné desce, například do výklenku pod pracovní plochu nebo do vysoké kuchyňské skříňky. Vyberte si z široké nabídky přesně tu vaši a objevte nové možnosti vaření.

Varné desky Siemens

Posuňte vaši kuchyň na novou úroveň. Varné desky Siemens se díky nejmodernějším technologiím a funkcím přesně přizpůsobí vašim potřebám. S deskami o rozměrech 60 cm – 90 cm, můžete připravovat svá oblíbená jídla rychle a jednoduše.

Chytrá domácnost Home Connect

Home Connect: domácí spotřebiče Bosch a Siemens s chytrým ovládáním pro jednodušší život